• نقاشی سه بعدی پیشرفته

 • مبانی نقاشی سه بعدی

 • آموزش استادی UVW Mapping در تری دی مکس 2018

 • ساخت استایل مردانه در مایا | Digital Tutors - Creating Stylized Males in Maya 2013

 • آموزش Digital Tutors - Indie Game Development Pipeline Volume 2 - Character Prototyping

 • دانلود رایگان آموزش مدلسازی نمای بیرونی VisCorbel - Exterior Visualization

ورود به حسابــ کاربری
عضویتــ در سایت کلمـه عبور را فراموش کرده اید؟

  اینترفیس و جریان کاری در هویدینی : روش های تکنیک های سه بعدی  HOUDINI 101: INTERFACE AND WORKFLOW: PROCEDURAL 3D TECHNIQUES

  اینترفیس و جریان کاری در هویدینی : روش های تکنیک های سه بعدی

  این آموزش شامل بیش از پنج ساعت ویدویی آموزشی و فایل های نمونه ای است که برای کاربرانی که به تازگی با دنیای هودینی آشنا شده اند طراحی شده است. با تاریخچه قدرتمند هودینی در ساخت افکت های سطح بالا، گرمان هريگستاد، مدرس این دوره، رابط هودینی را برای ایجاد آشنایی با نرم افزار معرفی می کند و سپس رویکرد روش قدم به قدم قدرتمند خود را ارائه می دهد که این امکان را برای تغییرات زیادی در نتایج فراهم می کند که در نهایت به یک جریان کاری تولید سریع تر می انجامد. مثال هایی شامل رانندگی انیمیشن با داده های صوتی، تغییر هندسه با استفاده از توالی تصاویر حرکتی، تنظیم انیمیشن ذرات و ایجاد شیدر اساسی است. نسخه هودینی "Takes" نیز در این مجموعه آموزشی معرفی شده است.


  مشاهده توضیحاتــ انگلیسی

  Designed for the experienced 3D artist new to Houdini, this disc contains over five hours of lecture and extensive example files. With Houdini’s strong history as a high-level effects animation package, seasoned feature film effects artist Garman Herigstad helps demystify its unique procedural approach to creating animation. He introduces Houdini’s interface to establish familiarity with the software, and then presents its powerful step-by-step procedural approach, which allows for great variations in results leading ultimately to a faster production workflow. Examples include driving animation with audio data, modifying geometry using moving image sequences, particle animation setup, and basic shader creation. Houdini’s “Takes” versioning is also introduced.

  جعبـه دانلود
  برای دانلود بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

  شما میتوانید این فایل را از لینک های زیر دانلود نمایید .


  فقط اعضای VIP قادر به دیدن لینک ها میباشند .


  ================================

  رمز فایل : www.cgtools.ir

  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

وب سایت سی جی تولز با توجه به نیاز گرافیست ها و تری دی کاران به یک مرجع مناسب، احداث گردیده است تا بتواند همواره نیاز کاربران را در این زمینه ارضاء سازد.
خدمات سایت شامل آموزش های سه بعدی، مدل ها، تصاویر و تمامی نیاز های مورد نیاز سه بعدی کاران میباشد.

:::::::: آخـرین نظراتــ کاربران سایتــ :