نماد اعتماد و ساماندهی اینترنتی
logo-samandehi

آموزش ساخت متحرک سازی دوربین برای بازی تیراندازی اول شخص
شماره مطلب : 4096 | تاریخ انتشار : 13 آبان 1396این آموزش برای انیماتورهایی است که می خواهند بر روی ایجاد انیمیشن های شخصیت اول برای استفاده در یک پروژه ی بازی تمرکز کنند. بیل بکلی، توسعه دهنده بازی و کارگردان انیمیشن، تکنیک ها و شیوه هایی را که در طول کارش در بازی های FPS استفاده کرده است، نمایش می دهد.بیل با استفاده از پروژه قالب اول شخص که Unreal فراهم می کند بر اهمیت ایجاد جریان کاری برای اطمینان از جزئیات گیم پلی مناسب مانند ترکیب، زمان بندی، ترکیب، تکرار و مونتاژ در موتور تأکید می کند.  این است که انیمیشن ساز می تواند به سمت نمایش کارکرد کارآمد بدون نگرانی در مورد برنامه نویسی حرکت کند. بیل با ایجاد یک انیمیشن پایه که به عنوان نقطه شروع برای تمام انیمیشن های دیگر ایجاد شده است آموزش را شروع می کند. سپس او شلیک و خشاب گذاری را ایجاد می کند. سپس نشان می دهد که چگونه  می توان این متجرک سازی را با موفقیت به Unreal انتقال داد در حالی زمان بندی ها کاملا حفظ شده است. این آموزش به هر انیماتوری که تمایل به انیمت حرکات اصلی کاراکتر که بخشی جدایی ناپذیر از توسعه یک تیرانداز اول شخص است بسیار توصیه می شود.


مشخصات محتوا :

 
  شرکت سازنده : The Gnomon Workshop

 
  نام محتوا : CREATING FIRST PERSON SHOOTER ANIMATIONS FOR GAMES

 
  مدرس : BILL BUCKLEY

 
  زبان آموزش : انگلیسی

 
  مدت زمان : 3 ساعت و 39 دقیقه

 
  تعداد قسمت ها : 9

 
  حجم فایل : 3.35 گیگابایت

 
  نرم افزار های استفاده شده : Maya, Unrel Engine 

شما میتوانید این فایل را به قیمت 4000 تومان از لینک زیر خرید پستی نمائید .

 

  

تصاویر نمونه :

پیش نمایش تصویری :

 

 


راهنمای خرید و استفاده از محصولات سایت

- جهت خرید محصولات به صورت تکی کافیست بروی لینک خرید پستی کلیک نمایید و فرم مربوطه را پر نمایید.

- تعداد معدودی از آموزش ها که در پست مربوطه به آن در مورد زبان فارسی بودنش اشاره شده است به صورت زبان فارسی میباشد و دیگر آموزش های سایت به صورت زبان اصلی میباشد.

- در صورتی که مطلبی لینک خرید پستی ندارد و یا لینک خرید پستی دارای مشکلی میباشد و یا اصلا مربوط به مطلب مورد نظر نیست، کافیست درون همان پست یک نظر مبنی بر مشکل داشتن لینک خرید پستی بگذارید تا بررسی گردد.

- به خرید های بیش از 5 عدد به صورت اتوماتیک 10% تخفیف اعمال خواهد شد.

راهنمای دانلود و استفاده از لینک های سایت

- جهت دانلود فایل بهتر است از نرم افزار IDM استفاده نمایید.

- جهت جلوگیری از برخی افراد سودجو، لینک ها محافظت شده میباشند و فقط از سایت قابل دانلود میباشند .

- رمز تمامی فایل های سایت www.cgtools.ir میباشد.

- برای دانلود فایل ها میبایست بروی لینک ها کلیک نمایید و یا راست کلیک نمایید و گزینه Download with IDM را انتخاب نمایید، در غیر این صورت قادر به دانلود نخواهید بود.

- از کپی کردن لینک ها به داخل نرم افزار دانلودر پرهیز نمایید زیرا قادر به دانلود نخواهید بود.

- اگر سرور با مشکل مواجه گردیده است صبر کنید تا مشکل برطرف گردد

- اگر فایل ها بیش از یک پارت هستند انها را در یک پوشه ریخته و بروی پارت اول راست کلیک نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب نمایید.

- فایل های فشرده دارای ۵% ریکاوری هستند. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
مرجع طراحان و نقاشان ایران