ورود به حسابــ کاربری
عضویتــ در سایت کلمـه عبور را فراموش کرده اید؟

  دانلود رایگان نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite  CorelDRAW

    

   

  شرکت Corel که یکی از بزرگترین شرکت هایی است که در زمینه ایجاد نرم افزار های گرافیکی فعالیت دارد. اگر نرم افزار های این شرکت و شرکت Adobe را در کنار هم قرار دهیم بیش از ۷۵ درصد سهم گرافیک دو بعدی و نشر رومیزی (Desktop publishing) را بر دوش می کشند. مهمترین و مشهورترین تولید این شرکت نرم افزار کورل دراو (Corel Draw) می باشد. شرکت Corel به همراه این نرم افزار تعدادی نرم افزار کمکی قرار داده تا کاربران Corel Draw را از سایر برنامه ها تقریباً بی نیاز سازد.


  کورل به خاطر داشتن توانائی های گسترده و متنوع تا به حال مورد استفاده افراد زیادی برای حرفه های گوناگون قرار گرفته است. اولین موردی که درباره کورل باید بدانید این مسئله است که اصول کار کورل بر مبنای بردار - vector می باشد. موضوعات (objects) در کورل بر مبنای خط و نقطه (گره node) طراحی می شوند که در نتیجه اندازه و ابعاد در این مدل مهم نیست! یعنی در طرحهای برداری Resolution معنا ندارد! و هر چقدر مایل باشید می توانید اندازه طرح را بدون افت کیفیت زیاد کنید. البته Resolution در بعضی تنظیمات و Effest ها استفاده می شود که باز مربوط بهعکس است.

   

  کورل از نظر طراحی به خاطر دقت بالا بسیار مناسب است و طراحی شکل ها و نقشه های پیچیده در کورل به خاطر داشتن ابزار کاربردی و متنوع به سادگی انجام می شود. از کورل در بازار کار زیاد استفاده می شود، برای نمونه: طراحی و آماده سازی نوشته و آرم های مختلف برای برش با دستگاه کاتر پلاتر که اکثرا ًمورد مصرف شرکت هایتبلیغاتی و تابلوسازی و برش شبرنگ می باشد؛ طراحی پوستر و کاتالوگ و کارت ویزیت؛ طراحی با استفاده از Template ها و صفحات آماده آن برای مجله ها و روزنامه ها؛ طراحی صفحات وب. (البته به شکل محدود و در کنار دیگر برنامه ها مثل ّFlash و...)؛ طراحی پارچه در کارخانجات چاپ پارچه و ...


  از لحاظ امور چاپ کورل دراو یک ویژگی بسیار مهم دارد که آن هم به خاطر برداری بودن آن است. به این معنی که نوشته ها و آرمها در چاپ بسیار دقیق و تمیز بوده و در اصطلاح رنجه ندارد و لبه نوشته ها پله پله نمی شود که برای رسیدن به این منظور در برنامه ای مثل Photoshop باید اندازه و Resolution بسیار زیاد باشد که خود مشکلاتی دارد. موارد استفاده کورل دراو تنها به موارد فوق محدود نمی شود و هر کس به تناسب نیازهایش می تواند از کورل دراو استفاده کند. اساس این برنامه گرافیکی بر فرمولهای ریاضی قرار داده شده است. یعنی همه اشکال در این برنامه به صورت بردار می باشند. این مطلب باعث ایجاد دو حسن شده:
  ۱- به این ترتیب کیفیت تصاویر ساخته شده با این برنامه بسیار افزایش می یابد. شما هر چه قدر این تصاویر را بزرگ و کوچک کنید، هیچ تأثیری بر کیفیت تصویر نخواهد داشت. یا هر چه قدر زوم (zoom) کنید هرگز به پیکسل نمی رسید.


  ۲- این قابلیت باعث شده تا فایل های اصلی کورل دراو بسیار کم حجم باشند.
   در مقایسه بین کورل دراو و Adobe Illustrator (به عنوان دو رقیب! در عرصه گرافیک برداری البته به همراه فری هند) مسلماً کورل دراو پیروز خواهد شد. محیط Illustrator شباهت بسیار زیادی با فتوشاپ دارد که فقط دستورها و ابزار در آن تفاوت کرده است. که این نوع محیط برای کارهای برداری با توجه به قابلیت تغییر اندازه بسیار زیاد این نوع از فایل ها اصلاً مناسب نیست. و البته در نوع دستورها ابزارها و ... هم باز کورل برتری خاص خود را دارد. به عنوان مثال برای ترسیم مسیر (به عنوان یکی از مهمترین وسائل برای طراحی برداری) در Illustrator خیلی نامأنوس و بسیار شبیه کشیدن مسیر در فتوشاپ است !! که اصلاً خوش دست نیست و از این جمله موارد بسیار زیاد است.


  پسوند اصلی فایل های کورل دراو - (Corel DRaw) به صورت cdr است. ولی تقریباً تمام فایل های برداری (wmf، al، epsءemfwpgdsf، drwdwg، dxf، fmv، fh،met،ppt، shw ...،) را می تواند باز کند. همچنین معروفترین فایل های پیکسلی (psd، cpt، jpg، gif، tif، bmp، fpx، pcd، tga، img، pp۴، macءcal، wl، xpm، xcf،png...،) را Import می کند. شاید اوایل کار کردن با دراو و محیط این برنامه نامأنوس باشد، ولی با ممارست و تکرار برای شما ساده خواهد شد.

  قابلیت های کلیدی نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite:

   
  - قابلیت پشتیبانی از تمامی Format های قبلی Corel به اضافه‌ی: Autocad ، Painter X ، MS Word 2007 ، Adobe CS3 ، Publisher 2007 ، Lasted PDF Format
  - قابلیت ذخیره‌ی Template و بازخوانی آن (Import and Export Template)
  - اضافه شدن ابزار Table به منظور كشیدن جدول.
  - امكان فیت شدن عكس مورد نظر، دقیقاُ به همان اندازه‌ای كه جدول جا دارد. ( طول و عرض عكس به صورت اتوماتیك تغییر می‌كند )
  - قابلیت تغییر اندازه‌ی متن نوشته شده به صورت Real Time.
  - قابلیت Power Trace (تبدیل عكس به خط یا خطوطی كه بتوان آن را در Corel ویرایش كرد)
  - قابلیت Object Manager كه قابلیت‌های زیادی به گرافیست می دهد. از جمله امكان لایه بندی و همچنین توانایی انتخاب نمایش خطوط فرضی برای هر صفحه به صورت كاملاً مجزا.
  - توانایی کار با فایلهای برنامه Adobe illustrator
  - قابلیت کار با بیش از 100 فرمت تصویری
  - توانایی تبدیل عکسها و تصاویر معمولی به فرمت برداری و وکتور
  - امکان کار در محیط برنامه بالا لایه های مختلف متن و عکس و ترکیب انها با هم
  - مشاهده تغییرات قبل از اعمال آن در قسمتهای مختلف نرم افزار
  - آیینه کردن متن و پاراگراف به صورت عمودی و افقی و یا هر دو
  - امکان تایپ مستقیم فارسی بدون مشکل و پشتیبانی کامل از استاندارد یونیکد
  - امکان استفاده از فونت نستعلیق بدون نیاز به فارسی نویس و فارسی ساز
  - پشتیبانی از تصاویر دوربین های دیجیتال
  - هماهنگ سازی بهینه نرم افزار با ابعاد صفحه نمایش
  - امكانات اضافی برای طراحی های دیجیتالی نظیر بیش از 1000 فونت جدید و زیبا
  - امكانات جدید برای طراحی وب و انیمیشن ها
  - سازگاری كامل با ویندوز محبوب 7
  - سرعت بارگزاری و اجرای سریعتر
  - مدیریت جدید در كل نرم افزار
  - سیستم مدیریت جدید رنگ ها
  - سازگاری با ویندوزهای مختلف
  - و ...

  مشاهده توضیحاتــ انگلیسی

   

  Combine your creativity with the unparalleled power of CorelDRAWandreg; Graphics Suite X8 to design graphics and layouts, edit photos, and create websites. With advanced support for Windows 10, multi-monitor viewing and 4K displays, the suite lets first-time users, graphics pros, small business owners and design enthusiasts deliver professional results with speed and confidence. Discover high-caliber and intuitive tools to create logos, brochures, web graphics, social media ads or any original project. CorelDRAW your way. - PRO tools for design, layout and photo editing- NEW Font Management- NEW Windows 10 and 4K display support- FLEXIBLE purchasing options

   

  تصـاویر نمونـه
  برای بزرگنمایی هر عکس بر روی آن کلیک کنید

   

   

   

   

   

   

  ویدئـو پیش نمایش
  این ویدئو نمایش دهنده قسمتی از محتوا میباشد

   

   

  جعبـه دانلود
  پسورد کلیه فایل ها www.cgtools.ir میباشد.
  آموزش نصب CorelDRAW :
  جهت نصب نرم افزار CorelDRAW از راهنمای زیر استفاده نمایید.

   

  1- ابتدا ارتباط خود را با اینترنت قطع نمایید.

  2- سپس نرم افزار را اجرا نمایید و در حین نصب گزینه I have a serial را انتخاب نمایید.

  3- وارد پوشه کرک شده و فایل xf-corelkg.exe را اجرا نمایید و از منوی آبشاری موجود گزینه Corel Draw 2017 را انتخاب کنید.

  4- سریال ساخته شده را وارد نمایید تا نرم افزار نصب گردد.

  به هیچ عنوان پس از استفاده از کد فایل کرک را نبندید و یا سریال جدیدی تولید نکنید، در غیر این صورت در هنگام نصب به مشکل خواهید خورد.

  5- نرم افزار را اجرا کرده، سپس گزینه Other Activation Options را انتخاب نمایید.

  6- سپس گزینه Contact Corel را انتخاب نمایید تا نرم افزار کد فعالسازی به شما بدهد.

  7- کد را در فایل کرک در قسمت Installation Code وارد کرده، سپس بروی گزینه Generate Activation Code کلیک نمایید.

  8- کد ساخته شده را در نرم افزار وارد نمایید تا فعال گردد.

  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

وب سایت سی جی تولز با توجه به نیاز گرافیست ها و تری دی کاران به یک مرجع مناسب، احداث گردیده است تا بتواند همواره نیاز کاربران را در این زمینه ارضاء سازد.
خدمات سایت شامل آموزش های سه بعدی، مدل ها، تصاویر و تمامی نیاز های مورد نیاز سه بعدی کاران میباشد.

:::::::: آخـرین نظراتــ کاربران سایتــ :